Untitled 1

DUYURU

 

         İhtiyat Sandığı Dairesi Münhal Terfi kadroları için 18 Ekim 2014 tarihinde Türk Maarif Koleji’nde yapılacak yazılı Yarışma Sınavında adayların sınava gireceği yerler ve gerekli diğer hususlarla ilgili duyuru;

 

1-    Adaylar aday numaralarını, sınava girecekleri okulu  ve hangi sınıfta sınava gireceklerini K.K.T.C. Kimlik Kartı numaralarının karşısında göreceklerdir.

2-    Adaylar, sınava girerken kimliklerini belirten K.K.T.C Kimlik Kartı, K.K.T.C Sürüş Ehliyeti veya K.K.T.C Pasaportunu sınav sorumlularına ibraz etmek zorundadır. Adayların kimliklerini belirten ve yukarıda sıralanan belgelerden herhangi birisini ibraz edemeyen adaylar sınava alınmayacaktır.

3-    Sınavda hesap makinesi, cep telefonu ve benzeri cihazlar kesinlikle kullanılmayacak ve cep telefonları sınav süresince kapalı olacaktır. Aksi bir durumun tesbit edilmesi halinde ilgili adayın sınavı iptal edilecektir.

4-    Adaylar, cevap anahtarlarını yumuşak uçlu kurşun kalemle doldurulacak ve gerekmesi halinde yumuşak silgi kullanılacaktır. Kesinlikle tükenmez kalem kullanmayacaktır.

 

 

TÜM ADAYLARA BAŞARILAR DİLERİZ


Sınav Yeri ve Odaları için tıklayın